Rezerwuj online
Twoje dane
Wybierz termin
Udogodnienia

Dbamy o Twój komfort

Luksusowa noc w namiocie? Pierwsze skojarzenie z tym zdaniem może wprowadzić w niemałe zdziwienie. Noc w namiocie kojarzy się raczej z karimatami i śpiworem, niż z luksusem. Jednocześnie – noc w namiocie kojarzy się także z wakacjami, beztroskim dzieciństwem ...i zapachem lasu i trawy....

 

Jak połączyć tą dziecięcą radość biwakowania ze współczesnymi wygodami charakterystycznymi dla hoteli? Słowo Glamping pochodzi z angielskiego i jest połączeniem wyrazów: CAMPING /biwak/ i GLAMOUR /przepych, czar/. Czym wyróżnia się glamping? To symbioza pełnowymiarowego domku letniskowego z kuchnią, łazienką i tarasem wypoczynkowym z rustykalnym klimatem i bliskością natury jakie niesie ze sobą spanie w namiocie.

2
Ogrzewanie
Component 17 – 1@2x
Ekspres do kawy
1
Klimatyzacja
Component 72 – 1@2x
Lodówka
Component 18 – 1@2x
Suszarka do włosów
Component 21 – 1@2x
Ręczniki dla gości
Component 71 – 1@2x
Czajnik elektryczny
Component 73 – 1@2x
Aneks kuchenny
Component 74 – 1@2x
Pościel i ręczniki
Component 75 – 1@2x
Akcesoria kuchenne
Component 79 – 1@2x
Prywatna łazienka
Glamping różnią się wyposażeniem. Szczegóły należy sprawdzić w opisie lokalu.
Rezerwuj

Zaplanuj urlop

IMG_5403 (Kopiowanie)
Udogodnienia

Czym wyróżnia się Borowy Glamp?

Postawiliśmy na przestrzeń – na zewnątrz i w wewnątrz. Ponadprzeciętna średnica aż 7 metrów oraz wysokość 4 metry + antresola 2 x 2 metry.

 

Znajdziesz tutaj pełnowymiarową łazienkę z prysznicem, świetnie wyposażony aneks kuchenny z ekspresem do kawy, stół jadalniany z kompletem krzeseł, dwa fotele i stolik kawowy przy panoramicznym oknie. 

IMG_5312 (Kopiowanie)
Udogodnienia

To co najlepsze w Borach Tucholskich

Zaledwie 10 metrów od linii brzegowej jeziora. Wyjątkowo dziewiczego i tętniącego naturalnym pięknem akwenu. Cały teren zorganizowany jest bez betonowych parkingów czy chodników, aby czuć jak najbliższy kontakt z naturą.


Przed każdym glampingiem zlokalizowany jest przestronny taras z klimatyczną girlandą świetlną, wygodny wypoczynek i hamaki. To co gwarantujemy to doskonałe widoki niemal 360 stopni! Jezioro, sosnowo-bukowy las, soczysta trawa i mech – wszystko co potrzebujesz by czuć biwakowanie całym sobą! 

IMG_5354 (Kopiowanie)
Udogodnienia

Długi płytki brzeg, ratownik oraz czysta woda

Na Jeziorze Kosobudno tylko 200 metrów od Borowy Glamp znajduje się strzeżona plaża z kąpieliskiem świetnym dla dzieci. Długi płytki brzeg, ratownik oraz krystalicznie czysta woda. Jezioro ma taki stopień czystości, że w ostatnich latach znajdowano w nim nawet raki. 

 

W sąsiedztwie Borowy Glamp znajduje się także wysoko oceniana przez gości restauracja Młyn serwująca dania kuchni regionalnej. Esencjonalne potrawy przyrządzane z lokalnych ryb, owoców i warzyw. To świetna okazja by „zakosztować” Borów Tucholskich wszystkimi zmysłami. 

IMG_5353 (Kopiowanie)
Chcesz o coś zapytać?
Odpowiemy na Twoje pytania
89-632 Brusy, Czernica ul. Leśna
Formularz kontaktowy
IMG_5347